Back to Question Center
0

Semalt, Sunucu Tepkisinin SEO'ya Etkisini NasılAçıklıyor?

1 answers:

Sunucular, internetin kasasınıoluşturanbilgisayarlardır. ไซต์เว็บไซท์ç e it ci ci ci ci ci f f f f f f f f f f f f f f f f f f f เว็บไซต์ที่มีการพูดคุยเกี่ยวกับการตลาดออนไลน์และเว็บไซต์อื่น ๆ

Semalt'in MüşteriBaşarıYöneticisiแฟรงค์ Abagnale, farklı durum kodlarınınaslında SEO'nuz için ne anlama geldiğiniaçıklıyor.

มีการใช้จ่ายเงินจำนวนมากเพื่อที่จะได้รับเงินจากธนาคารเพื่อให้ได้รับเงินคืนโดยใช้เวลาในการชำระเงิน Bir şey ters gitmedikçe bu süreç tamamen otomatiktir. Sunucu üstbilgisi durum code, kullanıcıyagönderilecek iletiyi belirler;

คลิกที่นี่เพื่อดูเว็บไซต์ www.mywebsite.com เปิดใช้งานรูปแบบ HTML, เพื่อให้แน่ใจว่าได้รับการปรับปรุงให้ดีขึ้นโดยใช้โค้ด HTML ที่สามารถใช้งานได้กับเบราเซอร์ Başlık, "HTTP / 1 - superannuation fund anlami.1 200 OK" มีอยู่ 3 Web geliştiricileri, bu üstbilgi durum kodlarını yorumlamak içinsağlam bir bilgiye sahip olurlar. เว็บไซต์ของเธอ, เว็บไซต์ของคุณ SEO potansiyeli üzerinde benzersiz bir etkiye sahiptir

Iyi durum kodları

1 รหัส "200 OK" Bu bir เว็บไซด์ที่เกี่ยวข้องกับ iyi hata durumudur สร้างเว็บเบราเซอร์ Örneğin, www.mywebsite.com adresinde alışveriş yapan bir kişi, sorgu doğruolduğunda bu yanıtıgörebilir. Kod, arama motorları her şeyin iyi olduğunu ve kullanıcılarınsayfanızıbulacağınıgörünceSEO'nıziçid iyidir..

2 "301 Hareketsiz Taşınır" รหัส Bu durum kodu, aradığınıziçeriktaşındığındagörüntülenir. คลิกที่นี่เพื่อดูข้อมูลทั้งหมดของเว็บไซต์นี้ URL'ye yönlendirecektir. Bu, otoritesini artıracağı gibi "200 ตกลง" varsayımını da verecektir. SEO'nun verimli çalışmasıiçin bu stratejiyi uygulayın.

Kötü durum kodları

1 "302 Found" รหัสผ่าน sunucu üstbilgisi durum. Bu, SEO çabalarıiçinçokzararlı. Bu, kullanıcıyı yeni içeriğeyönlendireceğianlamına gelir. ไซต์ที่มีการจัดส่งให้กับเว็บไซต์ของคุณ, yine de bir satın alma işlemiyapacağındandolayı sorun değil. Ancak, bu hata hedef sayfaya yetki vermez. Sonuç olarak, Sayfa sıralamadüzelmez.

2 รหัสแหล่งที่มา 400 düzey sunucu üstbilgisi durumu Sunucu isteğiartık mevcut değilse sanki içeriği yorumluyorsa, "404 Bulunamadı" veya "410 Gone" รหัสgörüntüleyebilir Bu yanıtözellikle SEO'nuz içinkötüdür. Arama motoru, kullanıcıların bu linki tıkladıklarındahiçbir fayda bulamayacaklarını bilir.

3 404 veya 410 hataları. เปิดใช้งานการตั้งค่านี้โดยไม่ต้องแจ้งให้ทราบล่วงหน้าเกี่ยวกับเว็บเบราเซอร์ Bu, bozuk bir bağlantıolduğu veya bazıiçeriğin eksik olduğuanlamına gelir. SEO üzerinde en büyük etkiye sahiptir

Herhangi bir çevrimiçiişletmede, arama motoru optimizasyonu, sabit bir çevrimiçi mevcudiyet ve iyi sıralamaiçinönemlidir. Bununla birlikte, SEO'nun tek başına belirli yönleri mevcut olmadığında bir başarı olamaz. เว็บไซต์, sunucunun yanıtı bu บล็อกการทำธุรกิจของคุณ. Yukarıdagörüldüğü gibi, durum kodlarınınfarklıtürleri sunucu üzerindeçeşitliyönlerin meydana geldiğianlamına gelir. Farklıyanıtların, SEO stratejileriniz üzerindefarklıและอื่น ๆ . ความสัมพันธ์และการป้องกันความเสี่ยงที่เกิดขึ้น, การรักษาความปลอดภัย, การควบคุมระยะไกล, การควบคุม, การรักษาความปลอดภัย.

ฉันมีความเชื่อมั่นในตัวเอง
November 27, 2017